Vyhľadávanie
Počasie v Čičmanoch
Aktuálne počasie - 21.04.2024
wheather
Teplota: °C Oblačnosť: sluzba_poskytnuta Rýchl. vetra: km/h yr.no ostatné dni
Fotogaléria Čičmany
fotogallery
Akceptujeme platby cez
Akceptujeme platby cez
 

Vyhliadkové lety

Vyhliadkový let

pohlad z vtacej perspektivyPonúkame Vám jedinečnú možnosť zažiť výhľad z vtáčej perspektívy. Miesta, ktoré sú vám dôverne známe, vás znovu okúzlia. Miesta, ktoré ešte nepoznáte, vám doslova zoberú dych. Poleťte s nami ponad Žilinu, Fatru, Tatry kľudne až nad Alpy. Vyberte si z náhľadu miesto pre svoj nový dom. A predovšetkým darujte tento jedinečný výhľad svojím najbližším. Vystavíme vám Darčekový certifikát na meno obdarovaného a vy môžete svoju radosť zdieľať dva krát ....

Darčekový certifikát na vyhliadkový let je platný 6 mesiacov odo dňa vystavenia a umožňuje uvidieť svet z vtáčej perspektívy pre 1 až 3 cestujúcich. Lietame na lietadlách typu Cessna 172 s miestom až pre 3 cestujúcich. Cena výletu nie je závisla od počtu cestujúcich, ale od dĺžky letu. Samotný termín letu si môže obdarovaný rezervovať sám po dohode s pilotom a v závislosti od počasia.

Pre vašu orientáciu prikladáme najobľúbenejšie trasy našich klientov – avšak či si zvolíte niektorú z nich, alebo si naplánujete svoju už necháme len na vás.

  • 15 minút ... Letisko Žilina – Mesto Žilina – Súľovské skaly - Bytča
  • 20 minút ... Letisko Žilina – Mesto Žilina – Vodné dielo Žilina – Hrad Strečno - Bytča
  • 30 minút ... Letisko Žilina – Vrch Straník – Terchová – Hrad Strecno – Lietavský hrad – Súľovské skaly
  • 45 minút ... Letisko Žilina – Kľak - Čičmany - Strážovské vrchy - Lietavský hrad – Súľovské skaly
  • 60 minút ... Letisko Žilina – Martinské hole – Mesto Ružomberok – Chopok – Mesto Martin – Hrad Strečno – Mesto Žilina

 

Nezabudnite – najlepší darček je vždy ten, ktorý ponúka nielen vec, ale taktiež aj zážitok ...


P.S.: Na objednané služby po úhrade dostanete VOUCHER v príslušnej hodnote na danú službu, ktorého platnosť je 6 mesiacov, počas ktorých si môžete danú službu vyčerpať. Na základe VOUCHERu si po dohode s pilotom a v závislosti od počasia môže obdarovaný nielen rezervovať konkrétny termín letu sám ale aj dohodnúť presnú trasu letu a podobne.

V prípade potreby (napr. požadovaná trasa vyžadujúca dlhšiu dobu letu ako pôvodne objednaná) je možné si VOUCHER dokúpiť a jednotlivé VOUCHERy navzájom skombinovať tak, aby bol pokrytý čas potrebný na obletenie požadovanej trasy. Upozorňujeme, že z administratívno-právnych dôvodov pilot nesmie a ani nemá možnosť riešiť dokupovanie letového času a všetky objednávky musia byť riešené vopred. 

Objednanie služby Vyhliadkové lety
počet
cena
15 minút dĺžka letu
-
89 €
počet
Doplňujúci text k objednávke má iba informačný charakter:
E-mail klienta (vernostné body)
Web11.sk by Webdesign