Vyhľadávanie
Počasie v Čičmanoch
Aktuálne počasie - 23.05.2024
wheather
Teplota: °C Oblačnosť: sluzba_poskytnuta Rýchl. vetra: km/h yr.no ostatné dni
Fotogaléria Čičmany
fotogallery
Akceptujeme platby cez
Akceptujeme platby cez
 

Minigolf

Chcete stráviť príjemné chvíle s rodinou a priateľmi a pritom sa aj zabaviť a zasúťažiť si? Ste v meste a nemáte čo robiť, alebo Vám počas dovolenky nepraje počasie? Vyskúšajte Adventure MINIGOLF, ktorý obľubujú nilen dospelí ale aj deti. 

Adventure Minigolf je nielen obľúbeným rekreačným a profesionálnym športom, ale pre mnohých je jedinečným zážitkom, atrakciou a hlavne fantastickou zábavou. Nielen samotné golfové jamky ale aj ich okolie majú zaujímavy design ponúkajúci nevšedný zážitok či už v podobe dokonalej imitácii skál, jaskyne s ukrytým pirátskym pokladom, jazierku, pieskovej pláže s mušľami alebo torza stroskotanej lode. Adventure Minigolf je navrhnutý tak, aby všetkým vekovým kategóriam ponúkal nielen zábavu, ale aj výzvu a test ich zručností. 

K samotnej hre nepotrebujete žiadne vlastné vybavenie ... všetko potrebné k hre Vám požičiame u nás a hráčom ponúkame aj kvalitné občerstvenie pri barovom pulte. Pre nehraúcich priateľov, prípadne pre hráčov v čase oddychu ponúkame nádherné prostredie s terasou s výhľadom na panorámu historického centra Žiliny.

Naša ponuka je široká a záleží iba na Vás ako objednaný čas využijete. V ponuke máme nielen vstupenky na hru pre rôzne skupiny, resp. vekové kategórie, ale v prípade záujmu vám vieme rezervovať celé ihrisko iba pre Vás, alebo Vám vieme zorganizovať turnaj pre kolegov, alebo firemných klientov. Ako samozrejmosť sú naše priestory WIFI FREE ZONE. 

Pri výbere z možnej ponuky je dobré zohľadniť:

   1. priemerná hra trvá 45-60 minút
   2. na jednej jamke môžu naraz hrať maximálne 4 hráči
   3. deti s výškou do 150cm môžu hrať iba s dospelou osobou 
   4. deti do 6 rokov veku majú vstup/hru minigolfu zdarma (za predpokladu predplatenej aspoň jednej platnej
       vstupenky/hry pre dospelú osobu)
   Nezabudnite – najlepší darček je vždy ten, ktorý ponúka nielen vec, ale taktiež aj zážitok ...

P.S.: Na objednané služby po úhrade dostanete VOUCHER v príslušnej hodnote na danú službu, ktorého platnosť je 6 mesiacov, počas ktorých si môžete danú službu vyčerpať. Zároveň upozorňujeme, že poznámka k objednávke nemá žiaden vplyv na platobné podmienky týkajúce sa objednávky a niejako Klienta nezbavuje povinnosti uhradiť sumu za objednané služby v požadovanom rozsahu a termíne.
Objednanie služby Minigolf
počet
cena
1 hra pre dospelú osobu
-
7 €
počet
1 hra pre dieťa 6-12rokov
-
5 €
počet
1 hra - rodinná vstupenka 2dosp.+2deti do 12r.
-
17 €
počet
rezervácia celého ihriska na 1 hodinu
-
109 €
počet
Poznámka k objednávke informačného charakteru:
E-mail klienta (vernostné body)
Web11.sk by Webdesign