Vyhľadávanie
Počasie v Čičmanoch
Aktuálne počasie - 24.02.2024
wheather
Teplota: °C Oblačnosť: sluzba_poskytnuta Rýchl. vetra: km/h yr.no ostatné dni
Fotogaléria Čičmany
fotogallery
Akceptujeme platby cez
Akceptujeme platby cez
 

Golf


Popularita golfu na Slovensku významne rastie. Spoznajte tajomstvá tohoto športu, vyskúšaťjte si prvé  údery, alebo zahrajte si hru. Zažite, že golf nie je len o športe, ale, že je to aj o pobyte v prírode s priateľmi a rodinou. 

Rezort Golf Park Rajec nájdete v nádhernej a čistej krajine, ktorá je ako stvorená pre golf a golfový životný štýl. 9 - jamkové ihrisko má PAR 31 a celkovú dĺžku 1951m. Na prvý pohľad sa môže zdať, že nebude náročné. Pomerne veľké prevýšenia, blízkosť vodných prekážok a relatívne malé greeny robia z tohto ihriska výzvu pre mnohých hráčov.

Ihrisko disponuje samostatným clubhousom s recepciou, barom, požičovňou športového vybavenia a servisom pre golfových hráčov. Nástrahy ihrísk sú pripravené tak, aby ste u nás zažili tie najkrajšie golfové zážitky. Aktívny relax a dokonalý oddych sú neoddeliteľnou súčasťou golfového životného štýlu v našom rezorte. V spojení s kvalitnými službami a profesionálnym servisom sa Golf Park Rajec stáva ideálnym miestom pre voľný čas.

Nezabudnite – najlepší darček je vždy ten, ktorý ponúka nielen vec, ale taktiež aj zážitok ...


P.S.: Na objednané služby po úhrade dostanete VOUCHER v príslušnej hodnote na danú službu, ktorého platnosť je 6 mesiacov, počas ktorých si môžete danú službu vyčerpať. Presný termín hry, alebo lekcie si dohodnete priamo s inštruktorom, prípadne zajednáte s T-time booking office. 

Zároveň upozorňujeme, že poznámka k objednávke nemá žiaden vplyv na platobné podmienky týkajúce sa objednávky a niejako Klienta nezbavuje povinnosti uhradiť sumu za objednané služby v požadovanom rozsahu a termíne.FOTOGALÉRIA 
       

Objednanie služby Golf
počet
cena
50 minútová lekcia pre skupinu 1-3 osôb
-
45 €
počet
balík 10 lekcií pre skupinu 1-3 osôb
-
405 €
počet
1 hra - 9 jamiek
-
28 €
počet
1 hra - 9+9 jamiek
-
45 €
počet
Doplňujúci text k objednávke má iba informačný charakter:
E-mail klienta (vernostné body)
Web11.sk by Webdesign