Weather in Cicmany
Actual weather - 23.06.2024
wheather
Temperature: °C Sky cloudiness: Služba bola poskytnutá Wind speed: km/h yr.no other days
Photogallery Cicmany
fotogallery
We accept payment via
We accept payment via
 

Drevenica BRUNDZOVCE - Horný apartmán

 


Drevenica BRUNDZOVCE, ČičmanyDrevenica Brundzovce je novopostavená drevenica v pamiatkovej zóne obceČičmany, ktorá ponúka ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s nadštandardným vybavením. Celková kapacita celého objektu je 13 miest + 4 prístelky. Každý apartmán má kompletne zariadenú kuchyňu so vstavanými elektrospotrebičmi (vrátane umývačky riadu), kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. Okrem apartmánov je súčasťou drevenice veľká murovaná spoločenská miestnosť s krbom a preskleným výhľadom na terasu s východom na záhradu. Parkovanie je priamo pri dome.Napriek tomu, že Drevenica BRUNDZOVCE je novostavba z roku 2003,Drevenica BRUNDZOVCE, Cicmany - Ubytovanie, Rodinné stretnutia, romantické pobyty alebo firemné akcie jej história sa vinie oveľa ďalej. Drevenicová časť bola postavená z materiálu 100 rokov starej drevenice z obce Príbiš na Orave, ktorú sme rozobrali, previezli a následne poskladali v Čičmanoch, pričom  nezdravé a zhnité drevá boli nahradené novými. K "pôvodne j" drevenici  v dĺžke 14 m sme pristavili približne 7 m dlhú murovanú časť. Takýmto spôsobom sme dokázali vytvoriť nielen unikátnu spoločnú Spoločenskú miestnosť, ale umožnilo nám to aj zmeniť historicky tradičné trojpriestorové vnútorné riešenie na súčasnú dispozíciu, ktorá viac vyhovuje nárokom a požiadavkám na pohodlie dnešnej modernej doby.  

Drevenica ponúka ubytovanie v dvoch  samostatných apartmánoch s nadštandardným vybavením. Oba apartmány majú samostatnú spoločenskú miestnosť priestorovo spojenú s kuchynským zázemím, miestnosti na spanie ako aj samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom. Celková kapacita celého objektu je 13 miest + 4 prístelky.


Drevenica BRUNDZOVCE, Čičmany - spoločenská miestnosť
Súčasťou drevenice je aj veľká murovaná spoločná  spoločenská miestnosť s krbom a preskleným výhľadom na terasu a východom na záhradu. Vykurovanie drevenice je riešené elektrickými konvektormi s možnosťou lokálnej aj zónovej regulácie. Pre umocnenie romantickej atmosféry dovolenky trávenej v drevenici je objekt možné vykurovať aj teplovzdušným krbom s núteným rozvodom teplého vzduchu.

Parkovanie je priamo pri dome.

Rezerváciu ubytovania objektu na konkrétny termín možete vykonať kliknutím na príslušný dátum v objednávke. Kalendár Vám zároveň poskytuje prehľad o aktuálnej obsadenosti objektu vrátane tzv.dočasných rezervácií. Náš nový rezervačný systém Vám umožní rezerváciu ubytovania nielen nahlásiť(dočasná rezervácia) ale aj ONLINE uhradiť, a tak za necelú minútu môže byť vybraný termín ubytovania rezervovaný práve pre vás. (V zmysle Všeobecných Obchodných Podmienok je registrácia Trvalej rezervácie podmienené úhradou zálohy v stanovenej výške)

 

Záleží nám na Vašej spokojnosti a preto rezervačný systém je navrhnutý tak, aby naším zákazníkom zaručoval najvýhodnejšiu cenu a preto pri objednávke automaticky do celkovej ceny premieta všetky ponúkané zľavy relevantné pre daného zákazníka a daný termín. Zľavy zahŕňajú štandartné mimosezónne zľavy, LAST MINUTE, zľavy vernostného programu Verný Zákazník a iné.

 

Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá a preto pripravujeme obohatiť našu ponuku ubytovania aj o ponuku doplnkových služieb a služieb zážitkovej turistiky, ktorej aktuálny rozsah si môžete prezrieť v záložke Doplnkové Služby.


Preto neváhajte a objednajte si pobyt - ubytovanie u nás v Čičmanoch ešte dnes. Tešíme sa vás. 

Web11.sk by Webdesign