Vyhľadávanie
Počasie v Čičmanoch
Aktuálne počasie - 21.04.2024
wheather
Teplota: °C Oblačnosť: sluzba_poskytnuta Rýchl. vetra: km/h yr.no ostatné dni
Fotogaléria Čičmany
fotogallery
Akceptujeme platby cez
Akceptujeme platby cez
 

Darčekový Poukaz

Premýšľate o vhodnom darčeku pre vášho najbližšieho a stále vás nič nenapadá. Kúpte si u nás Darčekový Poukaz a môžete si byť istý, že nič nepokazíte a istotne urobíte radosť!

Darčekový Poukaz - vzor
Poukaz má platnosť pol roka od vystavenia a obdarovaný ho môže použiť pri rezervácii akejkoľvek služby ponúkanej prostredníctvom nášho portálu. To znamená, že záleží iba na ňom, či sa rozhodne pre romantickú dovolenku v Drevenici BRUNDZOVCE v čarokrásnom prostredí maľovaných dreveníc v Čičmanoch, alebo si radšej vyberie niektorú z doplnkových služieb ponúkaných na našom portáli v podobe či už vyhliadkového letu, jazdy na koni alebo hre golfu a mnohých iných. Snažíme sa, aby bola naša ponuka široká a atraktívna a neustále ju rozširujeme, takže si každý určite vyberie.

Nezabudnite – najlepší darček je vždy ten, ktorý ponúka nielen vec, ale taktiež aj zážitok ...


P.S.: Na objednané služby po úhrade dostanete VOUCHER v príslušnej hodnote na danú službu, ktorého platnosť je 6 mesiacov, počas ktorých môžete VOUCHER použiť pri objednávke ubytovania alebo akejkoľvek doplnkovej služby ponúkanej na našich stránkach www.cicmany.info.

Objednanie služby Darčekový Poukaz
počet
cena
25 €
-
25 €
počet
50 €
-
50 €
počet
100 €
-
100 €
počet
250 €
-
250 €
počet
Poznámka k objednávke informačného charakteru - nemá žiaden vplyv na obchodné podmienky:
E-mail klienta (vernostné body)
Web11.sk by Webdesign