Vyhľadávanie
Počasie v Čičmanoch
Aktuálne počasie - 21.07.2024
wheather
Teplota: °C Oblačnosť: sluzba_poskytnuta Rýchl. vetra: km/h yr.no ostatné dni
Fotogaléria Čičmany
fotogallery
Akceptujeme platby cez
Akceptujeme platby cez
 

Vitajte na internetových stránkach
Dovolenkové Drevenice - ČIČMANY

 

 

 

Čaro maľovaných dreveníc a nádhera okolitej prírody nás natoľko oslovili, že sme sa rozhodli podeliť sa o túto neopakovateľnú atmosféru s Vami - našími hosťami. Atmosféru, kde sa história spája s prítomnosťou a kde krása prírody dodáva človeku neuveriteľnú energiu a pokoj.

 

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá a preto poskytovanie kvalitného, cenovo dostupného ubytovania, a služieb s tým spojených, považujeme za samozrejmosť.

aaaaaaaaaaaaaa.jpgNaše ubytovacie kapacity sa nachádzajú v prekrásnom prostredí Strážovských Vrchov v malebnej dedinke Čičmany, ktorá sa vďaka svojej jedinečnosti právom radí medzi skvosty slovenskej ľudovej architektúry. Čičmanské drevenice vyzdobené vápnom maľovanými motívami, pochádzajúcimi z motívov výšiviek z tradičného Čičmanského ľudového kroja, preslávili Čičmany nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

 

Ubytovanie poskytujeme v tradičných dreveniciach 2.jpgsituovaných v pamiatkovej zóne ľudovej architektúry Čičmany. Drevenice sa navzájom líšia svojou vnútornou dispozíciou, kapacitou ako aj štandardom vybavenia, avšak všetky sú zariadené a vybavené tak, aby poskytovali naším hosťom pohodlie nevyhnutné na strávenie príjemných chvíľ počas dovolenkového pobytu u nás. Každá z dreveníc má svoje čaro a našla si miesto nielen v našich srdciach, ale aj v srdciach našich hostí, ktorí sa k nám stále častejšie radi vracajú.

 

109-paragliding.jpgNaším cieľom je, aby sa každý náš hosť u nás cítil dobre a príjemne, rád sa k nám vracal a rád na dovolenku u nás spomínal. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať a rozširovať. Zároveň si uvedomujeme, že k celkovej spokojnosti z dovolenky neprispieva iba kvalitné ubytovanie a nádherná príroda. Preto sme sa rozhodli postupne obohacovať našu ponuku o atraktívne doplnkové služby a tak Vám  - naším hosťom ponúknuť možnosti na spríjemnenie zaslúžených chvíľ oddychu s rodinou či priateľmi v podobe neopakovateľných a výnimočných zážitkov. Ponuku doplnkových služieb sa snažíme postupne rozširovať a veríme, že čoskoro si budete mocť tieto doplnkové služby u nás priamo objednať prostredníctvom nášho internetového rezervačného systému.

 

Ďalšou novinkou sú tieto nové internetové stránky, ktoré okrem atraktívneho designu majú za cieľ poskytnúť príjemné a prehľadné prostredie internetového rezervačného systému umožňujúceho on-line/off-line rezerváciu ubytovania a ponúkaných služieb. Stránky sú zároveň zdrojom dôležitých informácií o telefónnych číslach a kontaktoch v prípade núdze, obsahujú zaujímavosti v okolí a mnoho iných informácií užitočných pri plánovaní Vášej dovolenky. Zriadili sme tzv. vernostný program a mnohých našich zákazníkov sme už tento rok potešili ponúknutými zľavami.


Chceme a sme pripravení sa neustále zlepšovať a preto uvítame Vaše návrhy a podnety ako naše služby ešte viac zkvalitniť a o aké aktivity našu ponuku obohatiť.

 

Tešíme sa na Vás v Čičmanoch

 

Vaši ubytovatelia

Web11.sk by Webdesign